příprava itinerářů na míru

Naplánujeme dopravu, ubytování, přesuny a program na místě

auto.jpg
popis služby

Máte svou vysněnou destinaci a cesta se zdá reálná? Gratulujeme! Zařídíme, že na místě objevíte maximum a užijete si dovolenou, ani byste strávili desítky hodin plánováním. Naše bohaté zkušenosti z různých zemí, kontinentů, typů dovolených nám umožní vše s vámi naplánovat.

 

U této služby se vše odvíjí od vás, od vašich plánů a představ. Zjistíme téměř vše (umíme najít i odjezdy autobusů uvedené pouze v japonštině nebo vás dostat do formule 1). Probereme s vámi celou dovolenou, můžeme však připravit itinerář pouze na její část.

co nám pomůže najít to pravé

V rámci komplexní přípravy projdeme:

 • Termín, délka dovolené - pokud jste flexibilní a budete chtít, můžeme ji přizpůsobit nějaké akci v místě (např. oslavy, průvody, karnevaly, koncerty apod.)

 • Místo odjezdu, dopravní prostředky

 • Cílová destinace - jedno místo ubytování a z něj výlety nebo road trip

 • Přesuny a výlety - způsob přepravy na místě, půjčení auta

 • Ubytování - specifikace, aby odpovídalo vašim představám

 • Restaurace - zda máte zájem o tipy či přímo gastroturistiku

 • Styl dovolené - jak rádi cestujete

 • Fixace - zda přesný harmonogram, co kdy vidět nebo chcete variantu, co lze v daném místě navštívit a na místě se rozhodnete

 • Vstupenky - na některá místa je třeba zakoupit s velkým předstihem, dovolenou tomu lze přizpůsobit

 • Zážitky - zda chcete surfovat, jezdit na koních, projet se čtyřkolkami v poušti nebo bydlet s místními - zde se meze nekladou, rádi zjistíme, i co další je možné na místě zažít

 • Rozpočet - alespoň orientační představa nebo maximální cena

 • Vše další, co vás napadá

sushi
jak to probíhá

V ceně dostanete automaticky výběr minimálně ze 3 variant, které nejlépe splňují vaše představy. 

1. Zašlete nám poptávku - viz formulář níže.

2. Zavoláme vám. Vše si upřesníme.

3. Uhradíte zálohu 50 %.

4. Vybíráme. A průběžně vás kontaktujeme. Upřesníme si tak, že celkový itinerář pro vás bude ideální.

5. Zašleme vám itinerář.

6. V případě potřeby doladíme itinerář podle potřeby.

7. Pokud jste spokojeni, uhradíte doplatek.

 

Čas a tím pádem i cena pro vytvoření itineráře je velmi individuální dle dané cesty. Až si zavoláme a vše upřesníme, řekneme vám cenu. V případě možného překročení časového limitu pro vytvoření itineráře budete předem upozorněni a až po schválení budeme pokračovat.

cena: od 1499 Kč
poptávkový formulář

Děkujeme, brzy Vás budeme kontaktovat

jak se dá s námi ušetřit

Připravovali jsme itinerář na třítýdenní poznávací cestu po Portugalsku. Naplánovali přelety a přejezdy tak, že klient minimalizoval čas na cestě (nemusel se vracet na příletové letiště) a po cestě zpět měl navíc den na prohlídku Paříže. Cesta byla rozdělena na poznávací a relaxační část na pláži, s návštěvou středověkého festivalu a dalších zajímavostí. Cena u CK byla individuální a vyčíslená na 106 tis. Kč. Náš plán vyšel na cca 76 tis. Cena poradenství 6 487 Kč. 

Klient chtěl jet na poznávací zájezd do Japonska, 8 denní zájezd vycházel pro dva na cca 150 tis. Připravili jsme kompletně cestu vč. itineráře, která vycházela na cca 73 tis. Kč včetně letenek, ubytování, vstupného a cesty shinkanseny pro dva na 12 dní. Cena poradenství 6 986 Kč.