top of page

vyhledání a nákup letenek

Najdeme nejvýhodnější letenku a nebo vám pomůžeme s jejím zakoupením

Letová rada
popis služby

Víte, kam přesně nebo zhruba chcete letět.

 

Pokud máte i termín, prověříme aktuálně nejvýhodnější letenky - tedy takové, které mají ideální poměr cena : výkon (délka letu, zavazadla, dětské letenky, nadrozměrná zavazadla, kočárky, servis na palubě, možnost změny letenky apod.) a vybereme, kde je nejlepší je zakoupit. Zároveň si upřesníme odletové nebo příletové letiště.

 

Společně letenku můžeme zakoupit. Pomocí online nástroje Google Meet si zavoláme a dohlédneme na to, že všechny pole pro zakoupení letenky vyplníte správně. Tuto variantu nabízíme i v případě, že si na webu najdete letenku sami. Google Meet nemusíte instalovat, my vám pošleme odkaz, na který kliknete a budeme spolu moci mluvit a sdílet obrazovku. Při platbě vás navedeme, jak ukončit sdílení obrazovky, abychom neviděli číslo vaší platební karty.

 

Rádi vám poradíme s cestou z letiště do cílového místa.

co nám pomůže najít tu pravou letenku

Když nám řeknete: místo odletu a příletu (příp. zda více navazujících letů), příp. varianty, termíny, délka pobytu, příp. časové rozpětí letu, možnost přestupů (zda si chcete např. prohlédnout město při přestupu nebo preferujete nejrychlejší variantu letu), jaká potřebujete zavazadla, kdo poletí a kolik mu je let, zda chcete možnost změnit let, jakékoliv specifika (osoby vyžadující asistenci, těhotné ženy apod.)

letadla
jak to probíhá

V ceně dostanete automaticky výběr minimálně ze 3 variant, které nejlépe splňují vaše představy. 

1. Zašlete nám poptávku - viz formulář níže.

2. Zavoláme vám. Vše si upřesníme.

3. Uhradíte zálohu 50 %.

4. Vybíráme. 

5. Zašleme vám nabídku. U akčních letenek navíc rovnou zavoláme, protože je třeba se rozhodnout s nákupem, neboť velmi rychle mizí.

6. Pokud jste spokojeni, uhradíte doplatek.

V případě možného překročení obvyklého časového limitu pro nalezení nejlepší letenky budete předem upozorněni a až po schválení budeme pokračovat.

cena: 499 Kč
poptávkový formulář

Děkujeme, brzy Vás budeme kontaktovat

jak se dá s námi ušetřit

Klient hledal letenku, kdy by měl měl možnost změny termínu odjezdu. Sám nacházel jen běžné zpáteční letenky a nechtěl tím trávit více času. Našli jsme mu letenku možností změny termínu návratu zdarma, pouze za rozdíl dle aktuální ceny. Cena poradenství 499 Kč.

 

Nákup první vlastní letenky proběhl pro klientku v klidu, díky našemu online poradenství. Nebyla si jistá s angličtinou, ale díky nám věděla, že má vše správně zadané. Cena poradenství 499 Kč.

Hledali jsme měsíční ozdravný pobyt pro matku a dítě u moře mimo sezonu. Nakonec jsme vybrali letovisko poblíž Malagy ve Španělsku. Ubytování s vlastní leteckou dopravou stálo cca 25 tis. a splňovalo všechny požadavky, které měli. Cestovní kanceláře nenabízely vhodnou alternativu.  Cena poradenství 1 497 Kč.

bottom of page