top of page

vyhledání ideální dovolené

Vybereme z nabídek cestovních kanceláří nebo ji poskládáme na míru

hotel resort v Sunrise
popis služby

Jakmile budete vědět přesný nebo přibližný termín vaší dovolené, je ideální zvolit tuto službu. Pomůžeme vám s výběrem místa (například váháte mezi Itálií a Řeckem) a vybereme konkrétní hotel. Je to ideální, když nemáte čas nebo chuť probírat se obrovskou nabídkou na webu nebo obcházet cestovky.

 

Chcete zjistit, kolik by vás dovolená stála, kdybyste nejeli s cestovní kanceláří? Zjistíme to - poskládáme cenu dopravy a ubytování podle představy a předložíme vám ideální kombinaci. 

co nám pomůže najít to pravé

Řeknete nám vaši představu o dovolené - jaký máte styl (moře, hory, město; odpočinek, noční život, výlety, památky atd.), zda zůstanete na jednom místě nebo chcete cestovat, chcete si půjčit auto, potřebujete kuchyňku k vlastnímu vaření, jak daleko chcete bydlet od pláže atd.

 

Řeknete nám "technické" parametry - místo odjezdu, termín, délka pobytu, cílová destinace, kdo pojede (děti, senioři, zvířata), rozpočet nebo maximální cenu, zda chcete jet s cestovní kanceláří nebo bez ní atd. Pokud něco z toho nevíte, není to problém. Vše si během telefonátu upřesníme.

Rodina v bazénu
jak to probíhá

V ceně dostanete automaticky výběr minimálně ze 3 variant, které nejlépe splňují vaše představy. 

1. Zašlete nám poptávku - viz formulář níže.

2. Zavoláme vám. Vše si upřesníme.

3. Uhradíte zálohu 50 %.

4. Vybíráme. Pokud během vyhledávání narazíme na něco zajímavého nebo budeme chtít rozhodnout, zda "něco takového" je to správné, budeme vás obratem kontaktovat.

5. Zašleme vám nabídku.

6. Pokud jste spokojeni, uhradíte doplatek.

V případě možného překročení obvyklého časového limitu pro nalezení ideální dovolené budete předem upozorněni a až po schválení budeme pokračovat.

cena: 799 Kč
poptávkový formulář

Děkujeme, brzy Vás budeme kontaktovat

jak se dá s námi ušetřit

Týdenní dovolená v sezoně na Krétě s polopenzí - klient měl vyhlédnutý hotel za 32 tis. pro 2 osoby, nakonec jsme našli lépe hodnocený hotel na lepším místě za necelých 23 tis. Kč. Cena poradenství byla 799 Kč.

Hledali jsme měsíční ozdravný pobyt pro matku a dítě u moře mimo sezonu. Nakonec jsme vybrali letovisko poblíž Malagy ve Španělsku. Ubytování s vlastní leteckou dopravou stálo cca 25 tis. a splňovalo všechny požadavky, které měli. Cestovní kanceláře nenabízely vhodnou alternativu.  Cena poradenství 1 497 Kč.

10 denní dovolená all inclusive pro rodinu, která se rozhodovala mezi Tureckem a Španělskem. Nakonec zvolila Turecko. Celková cena byla 31 tis. s cestovní kanceláří. Cena konzultace 799 Kč.

Maminka s miminkem hledala vhodné místo na dovolenou, s omezeným rozpočtem a nedostatkem času pro vlastní hledání. Měla několik požadavků na lokalitu a vybavení díky miminku. Nacházela jen dovolenou za cca 18 tis. Kč. Pomohli jsme jí vybrat ideální zájezd s cestovní kanceláří za cca 14 Kč. Cena poradenství 799 Kč.

bottom of page